ابتدا به معرفی اجمالی پنجره ترمال بریک می پردازیم

یکی دیگر از محصولات شرکت آلفورال ، تولید پروفیل های اختصاصی تولید پنجره دوجداره آلومینیومی استاندارد و یا همان پنجره ترمال بریک می باشد.
آلومینیوم مورد استفاده آلومینیوم استاندارد (۶۳-۶۰)با قالب اختصاصی شرکت با طرح ها کشورهای اینالیا ، یونان و ترکیه دارای قابلیت رقابت می باشد. پلی آمید مورد استفاده با توجه به سایز مقاطع ۱۴.۸ و ۲۴ میلی متر و تولید می باشد. سختی پروفیل های آلومینومی مصرفی ۱۱ الی ۱۴ وبستر می باشد.

قیمت انواع پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک :

جهت محاسبه قیمت پنجره دو جداره ترمال بریک پارامترهای مختلفی از جمله انواع پروفیل مصرفی پنجره دوجداره آلومینیومی ، انواع یراق آلات و کشور سازنده، خط تولید و ماشین آلات تولید و همچنین مهارت و توانایی اپراتورها اثر گذار خواهد بود. لذا جهت دریافت لیست قیمت به یکی از نمایندگی های آلفورال مراجعه نمایید.


در ذیل توضیحاتی در ارتباط با پنجره ترمال بریک آورده شده است:

Tharmal braek
در نگاه اولیه Tharmal braek شکست حرارتی را معنا می دهد.

آلورال
پنچره ترمال بریک

در پنجره آلومینیومی ترمال بریک بدین معنا می باشد که لایه ای خاص در میانه دیوارهای پروفیل آلومینیوم قرار می گیرد تا مانع از اتلاف انرژی در پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک خواهد شد.
به این قطعه سخت که در میان دیواره پنجره پروفیل دوخته یا به اصطلاح پانچ می شود نوار پلی آمید گفته می شود که دارای مقاومت حرارتی تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد می باشد.
همچنین در میان پروفیل ترمال بریک جهت آب بند و هوابند شدن کامل از لاستیک های ای پی دی ام (epdm) استفاده می شود. قابل ذکر است لاستیک epdm قوی ترین و مقاوم ترین نوع لاستیک برای استفاده در پنجره ترمال بریک می باشد که بالاترین عمر را در لاستیک های موجود دارا است.


در پنجره آلومینیومی ترمال بریک می بایست از یراق آلات آلومینیومی استاندارد استفاده شود زیرا بهترین حالت در فیتینگ پنجره ساپورت وزن یراق و روان بودن در هنگام باز و بسته شدن حاصل می گردد.از جمله یراق آلات معتبر می توان به یراق Roto ساخت کشور آلمان اشاره کرد.

از جمله خصوصیات پنجره الومینیومی ترمال بریک می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

۱. استفاده از انواع بازشوها استاندارد همانند : لولایی، کشویی، فولکس واگنی، کلنگی، لیفت اند اسلاید و…
۲. امکان رنگ آمیزی – آنادایز پروفیل با مقاومت و ثبات رنگ و عدم رنگ پریدگی.
۳. امکان ایجاد سختی بر پروفیل آلومینیوم تا ۱۴ وبستر.
۴. ساخت پنجره در طرحها و اشکال مختلف.
۵. قابلیت اجرا انواع شیشه های دوجداره، تک جداره، سه جداره، لمینیت، سکوریت و…
۶. غیرقابل اشتعال

۷. دارای ممان اینرسی بالا و مناسب جهت اجرای پنجره های بزرگ سایز و اجرا در ساختمان های بلند مرتبه.

وضعیت رنگ
ثبات رنگ
86%
وضعیت آب بندی
کیفیت آب بندی
92%
وضعیت یراق بندی
کیفیت یراق بندی آلفورال
96%

جهت کسب آخرین لیست قیمت ها با ما در ارتباط باشید. 021-88060042